Toptan ve Perakende Petek Temizleme Kimyasalı Satışı

 

 

Fiyat talebi için sağ altta bulunan canlı destek kısmından yazarak veya 0850 466 6 527 nolu telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz

Her alanda ısıtma amaçlı kullanılan bütün sistemlerde zaman içinde suyun kimyasal yapısından dolayı kombi, petekler ve boru hatlarında kireç, kışır ve organik çamurlaşmalar oluşmaktadır. Kombi ve petek temizleme kimyasalı bu tip tesisat tıkanmalarına yol açana partikülleri hiçbir metal ve plastik yüzeye zarar vermeden temizleyip tesisatın ömrünü uzatan özel formül ve kimyasal temizlik malzemesidir. Plus proline petek temizleme kimyasalı Tesisata hiçbir zarar vermez!

 

Tesisatlarda Oluşan Tıkanıklıklar

Suyun yapısında bulunan sertlikler

Metal Korozyonu

Mikroorganizmalar

Ürünün Sisteme Faydası Nedir?

Daha az yakıt ile istenilen sıcaklığa ulaşabilmek için sistemin kimyasal bakım yapılması size %30’a varan tasarruf sağlayacağı gibi sistemde bakteriyel organik tortuların oluşmasını engelleyecektir. Peteklerdeki ısı transferi netleşeceğinden beklemek gerekmeden tüm petekler aynı anda ısınacaktır. Bu sebep ile doğalgazdan ve tasarruf edilecektir.

Merkezi sistem, kombi sistemleri, yerden ısıtma ve güneş enerjisi sistemlerinde rahatlıkla kullanılabilir.

Neden Kullanılmalı

areketli su aşındırıcı bir etkiye sahiptir.Kombi kalolifer tesisatlarındaki su temas  ettiği yüzeylerden (radyatörler, vanalar, kombi içindeki metal ve plastik parçalar, contalar) aşındırarak kopardığı parçacıklar (pas, çamur vb.) bünyesine kattıkça daha aşındırıcı olur. Dolayısıyla gün geçtikçe paslanma ve çamurlaşma artarak devam ederken, malzeme sorunları da farklı boyutlara ulaşır, su damlatmalar, kombide arızalar, pompa blokajlar, kombi ve tesisatta sesli çalışma vs. Bir de suyun yapısında bulunan kireç, tesisattaki suyun hızlı ısınıp soğumasından dolayı iyonlarına ayrışınca tesisattaki problemler daha büyür.

Tesisattaki tıkanıklıklar bına bağlı olarak sirkülasyon zayıflamasıyla bazı radyatörlere ısı ulaşmazken bazı radyatörler az ısınır bazılarının yarısı sıcak yarısı soğuk olur. Kirecin radyatör yüzeyinde oluşturduğu tabaka izolasyon etkisi göstererek ısı transferini azaltır. Tüm bunlar hem konforu  hemde ısınmayı olumsuz etkiler. Plus proline petek temizleme kimyasalı ile tesisatınız kısa sürede tertemiz olur.

Tesisatın Tıkalı veya Kirli Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Peteklerde ısı transferi geç oluyorsa ısınması için uzun zaman gerekiyorsa,

Petek bir kısmının ısınıp diğer kısmının ısınmaması gibi kontrolsüz bir ısınma varsa,

Kombilerde sirkülasyon pompasından aşırı ses geliyorsa,

Peteklerin üstü çok ısınıp altı ısınmıyorsa

Faturanızda önceki yıllara göre anormal artış varsa

Önceki yıllara göre daha az ısınma oluyor ise tesisatınızda kirlenme olduğu anlamına gelir.

Plus proline petek temizleme kimyasalı toptan veya perakende satışı yapmaktayız. Toptan siparişleriniz kargo veya ambar ile tüm şehirlere ulaştırılmaktadır.

Eskişehir petek temizleme kimyasalı satışı

Eskişehir petek temizleme kimyasal toptancısı

Eskişehir petek temizleme kimyasalı satışı

 


Yorumlar kapatıldı.