Eskişehir Petek Temizleme Servisi

+90 530 3800831

Petekler, doğalgaz tesisatının en önemli parçalarıdır. Peteklerinizin temizliğini düzenli bir şekilde yapmak, peteklerinizden en yüksek verimi alabilmeniz için önemlidir. Peteklerinizin temizliği, peteklerin daha sağlıklı ve iyi çalışmasını sağlar. Peteklerinizin içerisinde bulunan toz, şebeke suyundaki kireçler ve kombi kullanımı sırasında biriken partiküller, peteklerinizden beklediğiniz verimi almanıza engel olabilir. Uzun süre boyunca temizliği yapılmamış petekler, zaman içerisinde içlerinde biriken partikül, kireç ve hava nedeniyle evinizin ısınmasını zorlaştırabilir. Eskişehir içerisinde petek temizleme hizmeti veren firmamız, tüm doğalgaz tesisatınız ve kombiniz için de profesyonel hizmet sağlayarak olası arızaların önüne geçebilmeniz için sizlere destek sağlar. eskişehir kombi temizleme

+90 530 3800831

Kalorifer Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Kalorifer petek temizliği, petek ve kalorifer tesisatınız için uygun kimyasallar kullanılarak gerçekleştirilir. Firmamız son model kaliteli ekipmanları sayesinde petek temizliğinizi gerçekleştirirken evinizi batırmamaya ve kombinizden alacağınız verimi en yüksek şekilde ayarlamaya odaklanır. Ortalama bir ile bir buçuk saat süren bu işlem sonrasında petekleriniz, ısınmalarını engelleyen tüm etkenlerden arınmış olur. Eskişehir içerisinde kalorifer petek temizliği veren firmamızın bu hizmeti sayesinde, kalorifer ve peteklerinizden en yüksek verimi almanızı sağlıyoruz. Bu sayede kombinizi düşük sıcaklıklara ayarlasanız bile tüm ısıyı eşit bir şekilde dağıtmanıza yardımcı olan petekleriniz sayesinde tasarruf edebilirsiniz.

+90 530 3800831

Eskişehir Kombi ve Petek Bakımı

Ev ve iş yerlerinizde bulunan tesisat sistemleri sürekli kullanıma bağlı çeşitli arızalara neden olabilir. Özellikle yılın her zamanı sıcak suya duyulan ihtiyaç, kombilerinizin her mevsimde etkin bir şekilde çalışmasını gerekli kılar. Ancak kombinizin parçaları zaman içerisinde deformasyona uğrayabilir. Bunun yanı sıra şebeke suyunun içerisinde bulunan maddeler dahil peteklerinizin düzgün bir şekilde çalışmasına engel olabilir. Bakımı yapılmayan kombi ve petekler bütçenizi ve tesisatınızı olumsuz bir şekilde etkilemektedir. Peteklerinizin ev sıcaklığınız üzerinde en yüksek etkiyi vermesi ve sıcak su kullanımınızın etkin olması için peteklerin temiz ve kombi içerisindeki parçaların sağlam olması gerekir. Yılda bir kez yaptıracağınız bu bakım sayesinde büyük çaplı tesisat problemlerinin önüne geçebilir ve bütçenizde tasarruf edebilirsiniz. Eskişehir içerisinde hizmet veren firmamız, tüm kombi bakım ve petek temizleme işlemleriniz için verdiği profesyonel hizmet ile siz değerli müşterilerin destek talebine yanıt verir. Kombi bakımı ve petek temizleme hizmetleri için bizlere ulaşarak, fiyat bilgisi alabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

+90 530 3800831


Yorumlar kapatıldı.